...

Lüksün Sofradaki Zerafeti...

 

1800 yılı porselen tarihinde bir dönüm noktası oldu.Porselen üreticisi bir İngiliz,porselenin hammaddesine kemik külü ekleyerek ince ve zarif bir o kadar da dayanıklı porselen meydana getirdi.Adını ‘BONE CHINA’ koydu.Türkçe de ‘BONE CHİNA ‘nın karşılığı kemik çinisi porselen demektir. Prouna markası 100 yılı aşkın süredir Bone China porselen üreten hammaddesi ve dizaynı İngiltere merkezli bir Dünya markasıdır.

 

Prouna nın en öne çıkan özellikleri ; dünyadaki sayılı kaliteye ulaşmış bir üretim tesisinin olması, desenlerinin özgün olması, ürünlerin yüksek ısıda fırınlanmasından dolayı dayanıklı ve kullanışlı olmasıdır. Prouna; gerçek Altın ve Platin kullanılarak el işçiliğiyle üretilmiş olan özel ürünlerdir. Ustalık gerektiren bu özellik sayesinde şık ve zarif ürünler meydana gelmektedir. Ürünlerin tamamı yüksek kalite kontrol sistemlerinden geçirilerek sofralarınızı gelmektedir.

 

Prouna ; On  yılı aşkın süredir TUNAPOL İÇ VE DIŞ TİCARET distrübütörlüğünde Türkiye de seçkin noktalarda satışa sunulmaktadır.

 

Zerafetin Kaliteyle buluşmuş halini görmeye hazırmısınız…